Czy to Michael Jackson? Jeffrey Perez śpiewa i tańczy jak król popu

Gdy Ellen DeGeneres obejrzała w internecie występ Jeffrey’ego Pereza, oniemiała w wrażenia. Nie dość, że mężczyzna śpiewa i tańczy, jak król popu, to jeszcze fizycznie upodabnia się do swojego idola. Nie da się podrobić Michaela Jacksona, ale ten artysta stworzył idealną kopię.

Prowadząca bijący rekordy popularności w USA program „The Ellen DeGeneres”, nie mogła uwierzyć własnym oczom i uszom. Jak można tak dobrze skopiować głos i taniec legendy popu?

Jeffrey Perez wystąpił w popularnym show i na żywo zaprezentował niebywały talent. Oceńcie sami, czy faktycznie przypomina Michaela Jacksona.

Przeobrażenie w gwiazdę popu zajmuje artyście 30 minut. Tyle trwa charakteryzacja. Nie mamy wątpliwości, że artysta doszedł do mistrzowskiej wprawy w naśladowaniu idola. Jak wspomniał u Ellen, fascynacja Michaelem Jacksonem zaczęła się we wczesnym dzieciństwie. Potem doszła nauka śpiewu i tańca.

Artysta wrzuca swoje popisowe występy do sieci. Jego „Leave Me Alone” obejrzało pół miliona internautów.

Według nas już lepiej skopiować Jacksona po prostu się nie da.

Mistrzyni naśladowania wokalistek

Z kolei widzowie programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” mogli podziwiać utalentowaną Arianę Grande. Amerykańska wokalistka na zmianę z prowadzącym program losowała piosenkę oraz gwiazdę, w której stylu musiała wykonać utwór.

Pierwszym wyzwaniem było zaśpiewanie „Mary Had a Little Lamb” jak Britney Spears. Następnie Ariana musiała zmierzyć się z utworem „The Wheels on the Bus”, który śpiewała jak Christina Aguilera. Na koniec Grande zaprezentowała „Can't Feel My Face” w stylu Celine Dion.

Jak jej poszło? Dowiecie się z tego nagrania.

Jeden chłopak – 15 głosów

Naśladowanie i parodiowanie czyjegoś głosu jest zjawiskiem dosyć częstym. Rzadziej można spotkać osobę, która potrafi śpiewać jak znana gwiazda. Dla pewnego chłopaka nie jest to problemem.

Roomie pisze i komponuje własne piosenki, to prawdziwą sławę przyniosła mu praca youtubera, który śpiewa popularne utwory. Ma niezwykłą umiejętność naśladowania głosów znanych gwiazd, co więcej, jego wokal jest bardzo czysty i zdecydowanie nie można powiedzieć, że fałszuje. Bez problemu wykonuje piosenki w różnych stylach i robi to bardzo profesjonalnie!

Wideo, na którym śpiewa jak m.in. Sam Smith, Lil John czy Chad Kroeger z Nickelback, zrobiło w sieci furorę.

Uważacie, że Jeffrey dobrze kopiuje Jacksona?

Radio ZET/SJ

 

 

Więcej: