Michał Szpak po roaście: które słowa zabolały go najbardziej?

Roast Michała Szpaka u Kuby Wojewódzkiego okazał się prawdziwym telewizyjnym hitem. Show oglądało ponad 1,3 miliona osób i w czasie emisji programu TVN zdeklasował inne stacje. Kiedy opadł kurz, Michał postanowił zdradzić, które słowa zabolały go najbardziej i jak się czuł w roli obiektu hejtu.

Jak powiedział Michał w programie śniadaniowym TVN, w życiu już nie raz był linczowany a hejt w internecie jest dużo bardziej bolesny, więc nie obawiał się udziału w programie, w którym chodzi po prostu o to, by kogoś obrazić. Artysta dobrze ocenił swój udział w roaście: "Ku mojemu zdziwieniu było bardzo spokojnie" - wyjaśnił. Jednak były słowa, które go dotknęły. Dotyczyły one... muzyki Michała Szpaka i padły z ust Huberta Urbańskiego.

"Bohater tego wieczoru, roszpunka nasza. Wyobrażacie sobie łupież u tego gościa? Zastanawiałem się nad tym słuchając, że twoja muzyka jest do ch*** podobna. Zarost masz bardziej dopracowany od piosenek. Szpaka na Eurowizji docenili widzowie, słuchacze akurat już mniej (...) Społeczeństwo jest podzielone co do ciebie - część ludzi cię nie cierpi, część nienawidzi (...). Nigdy nie chciałeś pracować fizycznie. Nie martw się, fizyczna praca też ciebie nie... Z tego, co wiem, jak ci zamarzły rury na chacie do owijałeś się szalikiem, takim ładnym. Jak miałeś malować mieszkanie, to pytałeś o farby w Sephorze. Nawet nie potrafiłeś powiesić swojej platynowej płyty. Może dla tego, że nie masz platynowej płyty...".

Roast Szpaka: które słowa dotknęły go najbardziej?

To właśnie słowa o muzyce najbardziej dotknęły Michała Szpaka. W komentarzu stwierdził:

"

To był chyba najgorszy moment dla mnie w programie, kiedy rzeczywiście ktoś dotyka takiej sfery swojego prywatnego poglądu na jakiś temat. No bo komuś się może nie podobać czyjaś muzyka i nie musi. I tutaj rzeczywiście takie rzeczy mogą zaboleć, ale tak jest. To są gusta. Ktoś lubi taką muzę, ktoś inny hard rock. W związku z tym, nie będę z tym polemizował. Po prostu musiałem się z tym pogodzić, że będąc na roaście, będą dotykać różnych sfer mojego życia i ja muszę to przyjąć. "

Choć roast Michała Szpaka był w TVN hitem ostatnich dni, to jednak nie przebił oglądalności poprzedniego roastu - Kuby Wojewódzkiego. Które show było lepsze Waszym zdaniem?

Więcej: