Michał Szpak w finale Eurowizji! Kto z nim zaśpiewa?

Udało się! Michał Szpak dostał się do finału. Już w sobotę 14 maja nasz wokalista zawalczy o pierwsze miejsce w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Eksperci nie mieli wątpliwości. Od samego początku twierdzili, że Michał Szpak dostanie się do ścisłego finału. Wokalista zaprezentował piosenkę „Color of Your Life”. Polak musiał pokonać wykonawców z Łotwy, Szwajcarii, Izraela, Białorusi, Serbii, Irlandii, Macedonii, Litwy, Australii, Słowenii, Bułgarii, Danii, Ukrainy, Norwegii, Gruzji, Albanii i Belgii.

Michał Szpak wystąpił jako drugi. Swoim występem zachwycił publiczność. Tym samym awansował do ścisłego finału, który odbędzie się już w sobotę 14 maja

Zobacz, jak zaśpiewał reprezentant Polski w czwartkowym półfinale. 

Finał w sobotę

Jak pójdzie Michałowi Szpakowi podczas sobotniego występu? Choć nasz reprezentant nie znajduje się w gronie faworytów, tak jak Francja, Rosja, Australia, Bułgaria i Włochy, to my mamy nadzieję, że znajdzie się przynajmniej na podium. 

W finale razem z nim pojawią się reprezentanci Szwecji, Armenii, Azerbejdżanu, Chorwacji, Cypru, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Malty, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Węgier, Łotwy, Gruzji, Bułgarii, Australii, Ukrainy, Serbii, Izraela, Litwy i Belgii.

Zobaczcie, jak sobie radził podczas pierwszych prób w Sztokholmie

Będziecie trzymać kciuki? :) 

Radio ZET/MB

Więcej: