Znacie "Stranger Things"? Jeśli tak, to wideo Wam się spodoba!

Finn Wolfhard, odtwórca jednej z głównych ról w serialu „Stranger Things”, pokazał wideo, na którym na gitarze gra znany utwór Nirvany. Ma talent?

Stranger Things” zdaje się być hitem ostatnich tygodni. W kilka dni po premierze produkcja ta okrzyknięta została najlepszym serialem zrobionym przez Netflix. Obraz, stylizowany na horror lat 80., przyciąga uwagę m.in. rewelacyjną ścieżką dźwiękową, w której znalazły się prawdziwe perły - m.in., utwory Jefferson Airplane, The Clash, Foreigner, Petera Gabriela czy Joy Division.

Jednak w ostatnich dniach uwagę na siebie zwrócił także jeden z odtwórców głównych ról – trzynastoletni aktor Finn Wolfhard, który opublikował w sieci krótkie wideo, na którym gra rockowy klasyk – „Lithium” Nirvany. Co prawda jest tam trochę niedociągnięć, ale chłopak i tak nieźle sobie radzi.

Okazuje się, że odtwórca roli Mike’a Wheelera, który wraz z dwójką swoich kumpli i poznaną właśnie tajemniczą dziewczynką poszukuje zaginionego przyjaciela, fascynuje się muzycznymi klimatami lat 80. i 90. The Clash, Tears for Fears czy A-ha to jedne z jego ulubionych grup, ale nie są mu obce także brzmienia The Beatles, Led Zeppelin czy The Rolling Stones. W jednym z wywiadów nastoletni aktor wyjaśnił, że to wszystko dzięki rodzicom.

"

Moi rodzice słuchali takiej muzyki w samochodzie, k8iedy byłem mały. Mama pokazała mi muzykę The Beatles. Miałem potem obsesję na ich punkcie. I zacząłem od tego momentu, a ich muzyka powiodła mnie do innych wykonawców. "

Co myślicie o muzycznych zdolnościach Finna?

Więcej: