Milionerzy: Sonia Ciuk jest o krok od miliona. Wygra?

„Milionerzy" nabierają tempa. Sonia Ciuk jest o krok od miliona. Jak będzie brzmiało pytanie o milion? Przekonamy się wieczorem 15 marca.

Milionerzy: Sonia Ciuk blisko miliona

Sonia Ciuk z Warszawy przez cały odcinek szła jak burza. Od razu zapowiedziała, że jeśli uda jej się zdobyć milion, dużą część wygranej przeznaczy na zdobywanie gór, co jest jej wielką pasją. Sonia skończyła studia na kierunku Finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej i Amerykanistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Sprawdź, czy wygrałbyś

Zawodniczka w drodze o 250 tysięcy złotych musiała zmierzyć się już m.in. z pytaniami o postać w „Historii żółtej ciżemki", którą zagrał Marek Kondrat, o ser będący synonimem nędzy czy zwierzę, które występuje w kodeksie cywilnym. Kobieta grała bardzo odważnie i choć nie zabrakło wątpliwości, śpiewająco poradziła sobie ze wszystkimi pytaniami. Do pytania za 125 tys. nie wykorzystała żadnego koła ratunkowego. Dopiero na pytaniu o piosenkę zespołu Świetlicki wykorzystała dwa koła ratunkowe. Potem zadzwoniła do męża na pytaniu o zwierzęta i kodeks cywilny. Teraz przed nią jeszcze tylko dwa pytania w drodze do miliona. Jak poradzi sobie z nimi Sonia? Czy uda jej się zdobyć najwyższą nagrodę? 

Pytanie o Polskę i cebulę

Sonia Ciuk i pytanie o milion złotych

Przypomnijmy, że w Polsce na razie tylko jedna osoba wygrała „Milionerów". Był to Krzysztof Wojcik ze Szczecina. W polskiej edycji kilkakrotnie padło pytanie za milion. Jeden z graczy postanowił spróbować odpowiedzieć na ostatnie pytanie, jednak nie udało mu się i wyszedł ze studia z gwarantowaną kwotą 32 tysięcy. Reszta zdecydowała się zrezygnować na etapie 500 tys. Dopiero Krzysztof Wójcik zagrał va banque – i został pierwszym zwycięzcą w polskich „Milionerach". Czy Sonia Ciuk powtórzy jego sukces? Przekonamy się już w środę 15 marca o godzinie 20.55 w telewizji TVN.

RadioZET.pl/SI