Milionerzy: wybrała Kaczyńskiego i się pogrążyła

W nowej edycji „Milionerów" nikogo nie dziwią już pytania o politykę, a zwłaszcza o prywatne życie polityków. Zawodniczka tym razem musiała zmierzyć się z pytaniem o Lecha Kaczyńskiego. Niestety nie poszło tak, jak chciała.

Ola Bojarska była bez wątpienia jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek w odświeżonej wersji programu. Uśmiechnięta studentka kulturoznawstwa na fotelu czuła się jak w ryba w wodzie i wydawało się, że na pytanie z zakresu filmu odpowie bez mrugnięcia. A jednak coś poszło nie tak!

Pytanie, na którym poległa, dotyczyło polityka, który nie zagrał w filmie przed kadencją prezydencką. Do wyboru miała Donalda Trumpa, Lecha Kaczyńskiego, Ronalda Reagana i Vaclava Havla. Choć odpowiedź na pytanie może nie należała do oczywistych, bo dziewczyna nie musiała wiedzieć, że Reagan pojawił się w kilku filmach, a Donald Trump zagrał w „Kevinie samym w Nowym Jorku", wydawało się, że każdy wie, że Lech Kaczyński jako dziecko wystąpił w filmie „O dwóch takich, co ukradli księżyc" w roli Placka. W filmie towarzyszył mu oczywiście rodzony brat – Jarosław Kaczyński – który wcielił się w Jacka. Pytanie było warte sporo, bo 10 tysięcy złotych.

Dziewczyna po dłuższym namyśle zaznaczyła odpowiedź „C", przez co odpadła z programu i dalszej walki o wymarzony milion złotych.

RadioZET.pl/SI