13,5 tysięcy kalorii na raz? Nietypowe hobby byłej miss Nowej Zelandii

Była miss Nowej Zelandii porzuciła modeling i znalazła dla siebie nietypowe hobby. 23-latka publikuje w internecie filmy, na których pochłania ogromne ilości jedzenia. W najnowszym nagraniu Nella Zisser za cel obrała sobie popularne kanapki z McDonalds. Zobaczcie, jak sobie poradziła.  

Była piękność postawiła przed sobą wymagające wyzwanie. Nella Zisser położyła na stole przed sobą 100 cheeseburgerów z McDonaldsa i zapewniła internautów, że zamierza zjeść je wszystkie. Cały proceder oczywiście uwieczniła na kamerze, a nagranie trafiło do internetu.

Zisser chciała w ten sposób pobić rekord zjedzonych kanapek, który należy do Japonki Yuki Kinoshity – kobieta zjadła 62 cheeseburgery.

Niestety do pobicia rekordu trochę zabrakło. Królowej piękności udało się zjeść 45 cheeseburgerów, tym samym przyjęła ponad 13,5 tys. kalorii. Zisser przyznała w rozmowie z dziennikarzami portalu „Daily Mail”, że przed nietypowym zadaniem „ostro” trenowała.

"

Do wyzwania zaczęłam się przygotowywać już kilka tygodni wcześniej. Mój trening polegał na tym, że stopniowo zwiększałam wielkość porcji, które jadłam – przyznaje była miss.

"

Panna Zisser opublikowała film w serwisie YouTube 13 grudnia 2015 roku. Od tego czasu nagranie obejrzało prawie 4 tys. użytkowników portalu.

Bardzo głodna miss

Myśleliście, że film, na którym była miss stara się zjeść cheeseburgery, to jedyny, w którym występuje? Nella Zisser posiada konto na YouTube od ponad roku. W serwisie publikuje głównie nagrania, na których prezentuje swoje „jedzeniowe” wyzwania.

Jednym z najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych filmów jest ten, na którym Nella w ponad 45 minut zjada 22 Big Macki. Do tej pory obejrzało go ponad 150 tys. użytkowników.

Oprócz tego była piękność chwali się, że wypiła 3 litry mleka na raz lub zjadła 10 skorpionów.

Jej kanał subskrybuje prawie 10 tys. osób, a filmy wyświetlono ponad 2,6 mln razy.

Okazuje się, że takich osób jak Nella jest więcej. W maju 2015 roku prawdziwą furorę zrobił film, na którym Matt Stonie zjadł bardzo kaloryczny deser lodowy. Składająca się z ponad 30 gałek lodów i 17 rodzajów sosów „przekąska” miała aż 11 tys. kalorii.

Radio ZET/SK

Więcej: