Miss Polonia 2016: Izabella Krzan jest już królową sieci

W Serocku po długiej przerwie odbyły się wybory Miss Polonia. Tytuł najpiękniejszej Polki zdobyła olsztynianka Izabella Krzan. I wicemiss została Dominika Szymańska z Bydgoszczy, zaś II wicemiss – Katarzyna Włodarek z Wrocławia. Kim jest Izabella Krzan, nowa Miss Polonia 2016? Zobaczcie jej zdjęcia z samych wyborów, a także prywatne fotografie z Instagrama. 

Izabella Krzan, Miss Polonia 2016, pochodzi z Olsztyna – i to właśnie to miasto reprezentowała podczas wyborów piękności w Serocku. Na co dzień mieszka jednak w Warszawie, gdzie studiuje ekonomię. Oprócz tego pracuje jako modelka. Nic dziwnego: jest bardzo szczupła i ma aż 180 centymetrów wzrostu. Pasją Miss Polonii 2016 jest sport. Kiedyś trenowała taniec towarzyski, dziś najchętniej gra w siatkówkę.

– Oprócz sportu i studiów pracuję jako modelka. Biegle porozumiewam się w języku angielskim i dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego. W przyszłości chciałabym pracować jako dziennikarka, bądź prezenterka telewizyjna. Moim marzeniem jest połączenie aktywności zawodowej z podróżami i poznawaniem kultur całego świata – powiedziała o sobie  nowa Miss Polonia podczas konkursu.

Po czterej latach nowej Miss koronę wręczyła Paulina Krupińska, Miss Polonia z 2012 roku. Izabella Krzan będzie reprezentować Polską w konkursie Miss Universe 2016, który odbędzie się na Filipinach.

Izabella Krzan: Miss Polonia 2016 – zdjęcia z wyborów i prywatne z Instagrama

Radio ZET/SI