Niesamowity talent sprzedawcy ananasów [WIDEO]

Ananas nie tylko smakuje, ale także wspomaga przy odchudzaniu, gojeniu ran, czy w leczeniu infekcji układu oddechowego. Wszystko fajnie, pięknie, ale jego obieranie przyprawia większość ludzi o ból głowy.  

Ile razy zdarzyło Wam się przejść tuż obok stoiska z pięknymi tropikalnymi ananasami i odczuć pokusę jego zakupu... a następnie poczuliście ten niezręczny moment zwątpienia, który spowodowany jest sporym trudem przy obieraniu i pokrojeniu tropikalnego owocu.

Gdyby każdy handlujący tym przepysznym owocem posiadał tak ostry nóż i takie umiejętności, to jesteśmy przekonani, że sprzedaż ananasów w Polsce wzrosłaby diametralnie. Poznajcie prawdziwego mistrza w obieraniu ananasów.

Kopalnia talentów

Jak widać, talent można mieć w bardzo różnych dziedzinach. Niektórzy genialnie obierają ananasy, a inni świetnie naśladują dźwięki natury. W ukraińskiej edycji popularnego na całym świecie programu Mam Talent, swoje naśladowcze umiejętności pokazał mężczyzna, który dźwiękami natury zrelaksował całą publiczność.

Kolejnym doskonałym i unikalnym talentem pochwalił się pewien Japończyk. Senmaru zaprezentował niesamowity pokaz, który pokazał, że prawo fizyki jest tylko prawem. Uczestnik włoskiej edycji Mam Talent świetnie zatańczył, jednocześnie trzymając w ustach imbryk na którym ustawił porcelanowy czajnik.  

Więcej: