„Moda na sukces" wraca do polskiej telewizji. Ale nie do TVP

Dwa lata temu legendarna już „Moda na sukces" zniknęła z polskiej telewizji. Nowe odcinki opowiadające o perypetiach rodziny Forresterów były dostępne tylko w internecie.  Teraz jednak szykuje się wielki powrót. Nowe odcinki kultowej produkcji będą dostępne w Nowa TV – poinformował serwis Wirtualne Media.

Telewizja Polska zrezygnowała z „Mody na sukces” w grudniu 2014, po dwudziestu latach nadawania. Decyzja ta podyktowana była spadkiem oglądalności serialu. W przeciągu zaledwie pięciu lat widownia zmalała czterokrotnie – podczas gdy w 2009 roku serial oglądało 2,5 mln widzów, w 2014 było ich tylko pół miliona – przytaczają dane Wirtualne Media.

Serial produkowany i nadawany jest na antenie CBS od dwudziestu dziewięciu lat. Sprzedano go do telewizji z ponad stu krajach. Jak informują Wirtualne Media, Nowa TV rozpocznie emitowanie „Mody na sukces” od odcinka 6048. W nowych odcinkach, pochodzących z 2011 roku, widzowie będą mogli obejrzeć m.in. zaginięcie Brooke i Thomasa oraz dalsze losy związku Kate i Billa.

Gdy z emisji „Mody na sukces” wycofała się TVP, decyzję o pokazywaniu serialu podjął serwis Player.pl. Najpierw w każdym tygodniu udostępniano pięć premierowych odcinków opery mydlanej – po jednym każdego dnia powszedniego, później emitowano po dwa odcinki w każdym tygodniu. 

Serial „Moda na sukces” będzie można oglądać antenie Nowa TV od poniedziałku do piątku o 19.30.

Radio ZET/SI