Moda na sukces - gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki?

Wraca "Moda na sukces". Po wielomiesięcznej przerwie amerykańska opera mydlana znów będzie wyświetlana w polskiej telewizji - jednak już nie na kanale TVP. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać nowe odcinki "Mody na sukces"?

Niespodziewany powrót "Mody na sukces" do polskiej telewizji to wielkie zaskoczenie dla fanów tej produkcji. Serial zniknął z TVP 1 w grudniu 2014 roku po aż 20 latach emisji. Wszystko z powodu drastycznego spadku oglądalności. Teraz "Moda na sukces" wraca na innym, nowym kanale. Nie będzie wyświetlana od pierwszego odcinka, tylko rozpocznie się dokładnie tam, gdzie emisję zakończyła Jedynka. W TVP "Moda na sukces" wyświetlana była od poniedziałku do piątku tuż przed Teleexpressem. Teraz pora emisji ulegnie zmianie. O której godzinie oglądać "Modę na sukces"?

"Moda na sukces" - kiedy, o której i gdzie oglądać nowe odcinki?

Od 6048 odcinka rozpocznie się kontynuacja "Mody na sukces" w Nowa TV - bezpłatnej stacji, która rusza 9 listopada. Emisja serialu odbywać się będzie - tak jak dawniej - od poniedziałku do piątku. Zmianie ulegnie godzina. Każdy premierowy odcinek oglądać będzie można o 19.30.

Premiera "Mody na sukces" w Nowa TV, czyli emisja 6048 odcinka, odbędzie się w listopadzie, jednak dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Więcej: