3-latek na motocyklu pokonuje slalom [WIDEO]

Podczas gdy jego rówieśnicy bawią się zabawkami, pewien 3-latek doskonali swoje umiejętności prowadzenia miniaturowego motocykla.

Dziecko imponuje przede wszystkim swoim nienagannym przygotowaniem do jazdy. Może służyć wszakże za wzór dla wielu dorosłych. Ubrany w skórzany kombinezon motocyklowy oraz kask sprawnie pokonuje slalom podczas wydarzenia ulicznego, odbywającego się na terenie Rosji.

Adept motocyklowej jazdy nie może narzekać na brak uwagi – tłum obserwatorów nie krył swojego zdumienia widokiem i zaczął ochoczo nagrywać poczynania 3-latka, co też widać na załączonym obrazku:

Osoby w jego wieku mają w zwyczaju popisywać się przed dorosłymi, w wyniku czego nierzadko doznają różnorodnych obrażeń. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Mimo presji ciążącej na 3-latku, udało mu się prawie bezbłędnie, wielokrotnie przejechać ten mały tor przeszkód.

Wrażenie robi również fakt, że prędkość z jaką ten dzieciak pokonuje slalom, wydaje się być niemała. Jego rodzice mają uzasadnione powody, by pokładać w nim nadzieje na odniesienie sukcesów w sportach motorowych. W końcu niewiele osób zaczyna przygodę z jazdą mechanicznym pojazdem w tak wczesnym wieku. Być może to właśnie ten 3-latek w przyszłości stanie się gwiazdą MotoGP.

Jednak o tym, że konkurencja nie próżnuje, świadczy fakt chociażby starcie 4-latka na gokarcie i 4-latka na motocyklu...