Na dobre i na złe: córka Cezarego Pazury w obsadzie. Kogo zagra?

Już 22 marca TVP 2 wyemituje 667. odcinek serialu "Na dobre i na złe". W jednej z ról pojawi się córka Cezarego Pazury - Anastazja. Zagra Dagmarę, która trafi pod opiekę przystojnego doktora Latoszka.

Córka Cezarego Pazury pojawi się w serialu "Na dobre i na złe". Do Leśnej Góry zawita w 667. odcinku produkcji. Zagrać ma tam Dagmarę, która okaże się... morderczynią. W szpitalu opiekować się nią będzie doktor Latoszek, grany przez Bartosza Opanię. Pacjentka wpadnie lekarzowi w oko. Co z tego wyniknie i jak w swojej roli zaprezentuje się Anastazja? Przekonamy się już 22 marca.

O córce Cezarego Pazury wypowiedział się kiedyś Maciej Ślesicki - założyciel i kanclerz Warszawskiej Szkoły Filmowej. Przyznał, że młoda aktorka "odziedziczyła po ojcu na pewno dwie cechy: talent i pracowitość", a oprócz tego także inną cechę, "która nie wiem, czy pomaga aktorowi, czy raczej przeszkadza: jest inteligentna" - powiedział.

Anastazja Pazura nie do razu chciała zostać aktorką. Najpierw przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała architekturę wnętrz. Widać jednak, że po pewnym czasie doszła do wniosku, że to jednak aktorstwo jest tym, co chce robić. Wtedy podjęła decyzję o powrocie do kraju i rozpoczęciu nauki na Warszawskiej Szkole Filmowej. Aktorstwem zajmuje się już od dłuższego czasu, a teraz pojawi się w "Na dobre i na złe". Niestety, nie będzie to większa rola, tylko gościnny występ, więc Anastazja Pazura w Leśnej Górze pojawi się tylko na chwilę. Ciekawi jesteśmy, jak wypadnie w swojej roli.

RadioZET.pl/plotek/SA

Więcej: