Te występy doprowadziły jurorów do łez. Pamiętasz je wszystkie?

Nie oszukujmy się – każdy lubi czasem uronić kilka łez, szczególnie gdy słucha występu, który wprost wbija w fotel. W historii polskich programów rozrywkowych nie brakowało wykonań, które doprowadzały jurorów do łez. Zobaczcie razem z nami najbardziej wzruszające momenty!

Patrycja Baczyńska 

Patrycja Baczyńska pochodzi z Ustki. Wzrok straciła w wieku 2 lat. W programie „Must Be The Music" zaśpiewała  wielki przebój  Whitney Houston „I Will Always Love You". Jurorzy byli bardzo wzruszeni. Talent dziewczyny doceniła szczególnie Kora.

Olga Garstka

Olga Garstka wygrała 11. edycję programu „Must Be The Music" Polsatu. 16-latka z Szymanowa pod Poznaniem urzekła jurorów i telewidzów delikatnym głosem i kameralną atmosferą, którą stworzyła na scenie.

Dorota Osińska

Niewidoma Dorota Osińska podczas przesłuchań w ciemno w programie „Voice of Poland" zaśpiewała piosenkę „Calling You" z filmu „Bagdad Cafe". Występ był tak piękny i przejmujący, że doprowadził do trenerów  do łez. 

Adrian Makar

Adrian Makar gdy miał zaledwie 15 lat, wygrał program „Mam Talent". Nastolatek z domu dziecka w Dubience oczarował jurorów nie tylko pięknym głosem, ale też niezwykłą charyzmą sceniczną.

Krzysztof Iwaneczko

Występ Krzysztofa Iwaneczko przeszedł do historii szóstej edycji „Voice of Poland". Podczas castingu zaledwie 20-letni kompozytor wykonał utwór Dawida Podsiadło - „Nieznajomy", czym doprowadził do łez samą Edytę Górniak.

Piotr Tłustochowicz

Piotr Tłustochowicz zaśpiewał „All of Me" Johna Legenda w „Voice of Poland" tak przejmująco, że zaszklił oczy jurorów. Najmocniej występ Tłustochowicza przeżyła Sadowska, która nie mogła powstrzymać łez.

Daniel Cebula-Orynicz

Daniel Cebula-Orynicz zaprezentował utwór „Another Love” przed trenerami „Voice of Poland". Edyta Górniak nie kryła łez i na stojąco prosiła, by Daniel wybrał jej drużynę.

Radio ZET/SI