Najpiękniejsze kibicki EURO 2016. Za kogo trzymają kciuki? [GALERIA]

Czym byłby mecz bez wsparcia do końca wierzących w wygraną kibiców? Zobaczcie, jak na trybunach prezentowały się piękne fanki piłki nożnej, które przybyły wspierać swoje reprezentacje!

Piłkarskie emocje sięgają zenitu! Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 rozpoczęły się na dobre ceremonią otwarcia w piątek 10 czerwca 2016. Polskim Orłom udało się już wygrać jedną bramką pierwszy mecz z Irlandią Północną w niedzielę 12 czerwca 2016, a Michał Pazdan przyznał dzień po zwycięstwie, że "pierwszy krok został zrobiony". Relację z meczu mogliście oczywiście śledzić na radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ale nie zapominajmy, że EURO 2016 to nie tylko piłkarze i ich niesamowita forma oraz sportowe umiejętności. Równie wielką rolę grają kibice, którzy bezustannie wspierają swoje drużyny i nie przestają wierzyć w zwycięstwo reprezentacji. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej pięknym fankom, które odwiedziły stadiony i pojawiły się na meczach.   

Myślicie, że któraś z tych pań ma szansę zrobić wielka karierę w modelingu?

Biało-Czerwonym kibicowały również znane Polki, jak chociażby tenisistka Agnieszka Radwańska, która zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie z meczem w tle. 

Swoimi fotografiami pochwaliła się też Anna Lewandowska, której nie mogło zabraknąć na trybunach podczas meczu Polaków na stadionie w Saint-Denis.

Mecz Polska - Niemcy

Najbliższe spotkanie naszej reprezentacji odbędzie się 16 czerwca 2016 o godzinie 21:00. Orły Nawałki zmierzą się w nim z drużyną prowadzoną przez Joachim Loewa. Zapraszamy na relację na żywo na radiozet.pl.

Więcej: