Pietro Boselli - najseksowniejszy matematyk na świecie [GALERIA]

"Ten moment, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że twój wykładowca matematyki jest modelem u jednego z topowych projektantów mody" - napisał pewnego razu na Facebooku student z Londynu. Od tamtej pory Pietro Boselli nieoficjalnie uznawany jest najseksowniejszym nauczycielem matematyki na świecie.

Pitro Boselli karierę zaczął jako mały chłopiec. Co prawda nie karierę akademicką, ale w modelingu. Prawdopodobnie to sprawiło, że dziś jest tu, gdzie jest. Kiedy miał 6 lat zauważył go Giorgio Armani i polecił, by spróbował swoich sił w modelingu. Tu Boselli szybko zyskał uznanie. Jednak woda sodowa nie uderzyła mu do głowy i postanowił się uczyć. W 2014 roku rozpoczął pracę na University Collage London, jednak nie afiszował się ze swoim drugim życiem. Jednak to, że jest znanym modelem zostało wreszcie odkryte. Od tamtej pory Boselli szturmuje Instagram. Jego filmiki oglądają setki tysięcy osób a profil śledzi ponad półtora miliona osób.

Boselli jest modelem, matematykiem z tytułem doktorskim, a także sportowcem uzależnionym od ruchu. W sieci jego poczynania śledzą zarówno osoby zainteresowane zdrowym odżywianiem i sportem, którym Pietro chętnie udziela różnych wskazówek, jak i jego studenci, a także wszyscy, którzy widzą w nim najseksowniejszego matematyka na świecie. Jak wygląda? Zobaczcie galerię zdjęć Pietra!

Więcej: