Natalia Oreiro wraca. Jak zmieniła się przez lata?

Natalia Oreiro  dziesięć lat temu była jedną z najpopularniejszych aktorek telewizyjnych w naszym kraju. Poza Lucelią Santos, która wcieliła się w rolę niewolnicy Isaury, chyba żadna gwiazda południowoamerykańskiego serialu nie cieszyła się w naszym kraju tak wielkim uznaniem jak odtwórczyni roli niepokornej pokojówki Milagros w serialu „Zbuntowany anioł". Teraz Natalia Oreiro postanowiła o sobie przypomnieć. Właśnie wypuściła najnowszy singiel. Jak wypadła?

Natalia Oreiro powraca do świata muzyki poprawie 15-letniej przerwie. Piosenkarka i aktorka właśnie zaprezentowała fanom swój najnowszy singiel.
Aktorka, którą polska publiczność kojarzy głównie z popularnym wiele lat temu serialem „Zbuntowany Anioł”, znów postanowiła spróbować swoich sił w muzyce. Właśnie wypuściła na rynek swój nowy singiel. Utwór nosi tytuł „No me arrepiento de este amor” i pojawi się na płycie promującej najnowszy film z udziałem Natalii – „Gilda: Nie żałuję tej miłości"
Pochodząca z Urugwaju piosenkarka ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatnią płytę nagrała ponad czternaście lat temu, w 2002 roku.

Redakcja ZET/SI