Niania w wielkim mieście. Kiedy premiera serialu z Małgorzatą Lamparską?

„Niania w wielkim mieście" – Polsat pracuje nad nowym serialu, w którym główną rolę zagra Magdalena Lamparska. Kiedy premiera produkcji? Znamy pierwsze szczegóły.

Wiosną na antenie Polsatu pojawi się nowy serial. Jak podał serwis wirtualnemedia.pl, „Niania w wielkim mieście" opowiadać będzie historię dziewczyny, która przeprowadza się z prowincji do wielkiego miasta i rozpoczyna pracę jako niania w agencji opiekunek dla dzieci. W tytułowej roli zobaczymy Magdalenę Lamparską, a obok niej pojawią się m.in. Kamilla Baar, Przemysław Sadowski i Stefan Pawłowski.

Niania w wielkim mieście – nowy serial Polsatu

– Każdy odcinek będzie oddzielną historią, przedstawiającą konkretną rodzinę z dzieckiem, a w rolach drugoplanowych pojawi się wiele gwiazd polskiego kina - powiedział Wirtualnym Mediom Michał Kwieciński, szef firmy Akson Studio, która zajmie się produkcją serialu.

Magdalena Lamparska ma na koncie już kilka ról w serialach. Oglądać można było ją m.in. w „Hotelu 52", „39 i pół", „To nie koniec świata", ale też na wielkim ekranie – w „Bogach", „Listach do M2." czy „Kochaj".

Radio ZET/SI