Niedźwiedź vs snowboardzistka. Kto wygrał wyścig?

Do sieci trafił film, który wywołał wśród internautów dyskusję. Bohaterką nagrania jest snowboardzistka, zjeżdżająca ze stoku w Japonii. Przez cały zjazd kobietę goni niedźwiedź. Czy to możliwe, że dostrzegła niebezpieczeństwo dopiero po obejrzeniu wideo?

Bohaterka filmu jeździła na snowboardzie w ośrodku sportowym Hakuba, znajdującym się w centralnej części japońskiej wyspy Honsiu. Dziewczyna zamieściła wideo w sieci i dołączyła do niego komentarz, który wywołał dyskusję.

"

O mój Boże! Oglądałam mój film nakręcony wczoraj, podczas jazdy na snowboardzie na Hakubie. Odkryłam, że przez cały zjazd gonił mnie niedźwiedź. Ludzie, bądźcie ostrożni! – napisała Kelly Murphy. "

Zobaczcie wyścig niedźwiedzia i snowboardzistki.

Internauci zwracają uwagę na prędkość, jaką osiągnęła na stoku dziewczyna i goniący ją niedźwiedź.

Nawet jeśli to fotomontaż, Kelly udało się zwrócić na siebie uwagę. W ciągu doby od publikacji wideo obejrzało ponad 2 miliony osób.

Internetowe gwiazdy snowboardu

Snowboard należy do sportów ekstremalnych. Ale to nie znaczy, że może go uprawiać tylko dorosły śmiałek.

Internauci z całego świata oszaleli na punkcie 18-miesięcznej Sloan. Chociaż dziewczynka nie skończyła nawet dwóch lat, to już świetnie radzi sobie z jazdą na snowboardzie. Nagranie wrzucił do sieci dumny ojciec, który chciał się wszystkim pochwalić talentem córki. Co ciekawe, wideo zostało nakręcone zaledwie cztery tygodnie po tym, jak dziecko postawiło swoje pierwsze kroki. Tym bardziej małej snowboardzistce należą się brawa.

Uznanie szerokiego grona widzów zyskał także… królik uciekający przed lawiną. David Carrier Porcheron miał być gwiazdą filmu, na którym pokazuje niebezpieczne tricki na snowboardzie. Jednak mistrz śnieżnych ewolucji został całkowicie zdominowany przez uchwyconego przypadkiem królika.

Ekstremalny bieg zwierzaka, który dosłownie otarł się o śmierć, doceniło tysiące internautów.

Myślicie, że film snowboardzistki to fotomontaż?

Radio ZET/SJ

Więcej: