Występ 82-letniego emeryta w amerykańskim „Mam Talent” podbija internet

Kiedy ten sympatyczny emeryt pojawił się na scenie "Mam Talent", nikt nie przewidywał, że uprzejmy staruszek da takie show. Reakcja jurorów i publiczności na jego występ była bezcenna. Zobacz 82-latka w akcji.

Emeryt w przeszłości był pilotem wojskowym oraz pracował dla NASA przy naprawie Kosmicznego Teleskopu Hubble’a. Kiedy John Hetlinger przeszedł na emeryturę, bardzo pokochał karaoke i z biegiem czasu postanowił spróbować swych sił przed dużo większą publiką niż ta w pubie.

Młody duchem 82-latek swoim występem udowodnił, że jego wiek jest tylko liczbą oraz że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. John wykonał w talent show rockowy przebój z 2001 roku Drowning Pool – „Bodies”. Musicie to zobaczyć!

Czy podobał Ci się występ emeryta?

Najpierw operowa aria, potem AC/DC

Wokalistka pochodząca z Wysp Kanaryjskich wzięła udział w castingu do hiszpańskiej wersji programu „Mam talent”. Ramos na początku swojego show wykonała śpiew operowy, który momentalnie chwycił za serce jurorów oraz widownie. Jak się okazało, to nie był koniec jej występu. W pewnym momencie muzyka poważna zaczęła się nakładać z rockowym brzmieniem. Wszyscy myśleli, że wystąpiły problemy techniczne

Radio ZET/TP

Więcej: