Nietypowe zainteresowania uczestnika „1 z 10”. Jego kolega pewnie się zdziwił

Pan Janusz, który wystąpił w teleturnieju „1 z 10”, pochwalił się dość nietypowym hobby. Okazało się, że oprócz kina i podróży, uczestnik programu skupia uwagę na kimś jeszcze. Podejrzewamy, że jego kolega, Darek, nie był zadowolony z tej szczerej odpowiedzi.

Zanim uczestnicy teleturnieju przystąpią do gry, mają kilkanaście sekund na przedstawienie się publiczności. Zwykle zdążą powiedzieć skąd są, czym się zajmują i jakie mają hobby.

Pan Janusz jest z wykształcenia informatykiem, a obecnie pracuje jako operator maszyn CNC. Wolne chwile poświęca na podróżowanie i oglądanie filmów. Podejrzewamy, że tę pasję dzieli z kimś jeszcze… 

Ciekawe, czy ta wyjątkowa prezentacja podobała się koledze Darkowi i jego żonie Monice.

Wyjątkowe osobowości

Ostatnimi czasy teleturniej „Jeden z dziesięciu" przeżywa prawdziwy renesans pod względem ciekawych uczestników.

Nie tak dawno bohaterem internautów został pan Stanisław, który popisał się wyjątkowo inteligentnym dowcipem o fizykach. Z kolei ulubieńcem pań został student Mikołaj z Bełchatowa, który podczas przedstawiania się telewidzom dokładnie wyjaśnił, na co liczy po udziale w programie.

Zaskoczenie na twarzy widzów wywołała także szczera i serdeczna wymiana zdań między dwiema finalistkami. Prowadzący edukacyjny teleturniej Tadeusz Sznuk wykazał się inteligentną ripostą, która bez dwóch zdań świadczy o jego niezwykłym profesjonalizmie.

Radio ZET/SJ

Więcej: