To nie Golden Gate w San Francisco. To most w Rzeszowie [WIDEO]

Na tym filmie nie widać Golden Gate w San Francisco. Takie piękne krajobrazy można podziwiać w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie. 

Polska jest piękna. Udowadniają to nagrania, które nieraz pojawiają się w sieci. 

W ostatnim czasie można było podziwiać niezwykły timelapse, na którym widać most im. Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie. Na nagraniu metalowe belki toną w morzu chmur. Najpiękniejszym momentem na nagraniu jest świt. Wtedy na tle różowego nieba odsłania się surowa konstrukcja mostu. 

Film powstał w technice timelapse. Do wideo wykorzystano 3008 zdjęć zrobionych 7 kwietnia pomiędzy godziną 3.00 i 9.00. 

Oglądając to nagranie, od razu przychodzi na myśl znany na całym świecie most Golden Gate w San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Czy te mosty nie wyglądają podobnie?

Polska jest piękna

W internecie pojawia się wiele zdjęć, które promują nasz kraj. Okazuje się, że jest w Polsce wiele miejsc, które mogą zapierać dech w piersiach. 

Zdjęcia stolicy z lotu ptaka ostatnio zachwyciły internautów. Wyjątkowe nagranie stworzył Miron Bogacki, który pasjonuje się fotografią. Przez trzy lata fotografował Warszawę - z ziemi i z powietrza. Ujęcia z lotu ptaka wykonywane były dzięki octocopterowi - dronowi z ośmioma śmigłami.

Wiele polskich miast i regionów reklamuje się za pomocą ujęć z lotu ptaka. Na fanpage'u "Polska jest piękna – Poland is Beautiful" został zamieszczony klip prezentujący Mazury. Kampania ma na celu promocję tego regionu za granicą i jest częścią projektu „Masurian Wonder Tour”. Tu nie trzeba nic mówić, wystarczy obejrzeć.

Radio ZET/MB

Więcej: