Nowe twarze "Ciemniejszej Strony Greya". Wiemy, kto zagra w filmie

Nowy „Grey” wejdzie na ekrany kin w lutym 2017 roku, a producenci popularnego melodramatu już teraz dbają o odpowiednie podgrzanie atmosfery. Ujawniają coraz to nowsze szczegóły dotyczące filmu. Znamy już obsadę filmu.

Największe zainteresowanie wzbudziła informacja o tym, że do Jamiego Dornana i Dakoty Johnsona dołączy Hugh Dancy – psychiatra pomagający Christianowi Greyowi walczyć z jego wewnętrznymi demonami.  Aktor ten jest doskonale znany z takich produkcji jak: „Hannibal” czy „Helikopter w Ogniu”.

Nowym członkiem obsady jest też Tyler Hoechlin. Aktor wcieli się w rolę pisarza Boyce’a Foxa. Co do damskiej części ekipy, to aktorka, która wcieli się w „byłą” Greya jest Bella Heatgcote. Można było zobaczyć ją wcześniej w m.in. takich filmach, jak: „Wyścig z Czasem”, „Mroczne cienie” lub „Zabić, jak to łatwo powiedzieć”.

Popularna seria powieści erotycznych E.L. James czeka na kolejną ekranizację. Pierwsza zarobiła ponad 500 milionów dolarów, mimo że film okazał się o wiele gorszy niż książka, jak uważa wielu krytyków. Przypuszcza się, że ciemniejsza strona Greya również zanotuje spory zysk i cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem. Fani erotyka pokładają wielkie nadzieje w zmianach przy realizacji. Między innymi dlatego, że dzieło zostanie wyreżyserowane przez Jamesa Foley’a.

Czy oglądałeś 50 twarzy Greya?

Radio ZET/TP

Więcej: