Tysiące ludzi śledziło absurdalną transmisję na Facebooku. Co oglądali?

Transmisje na żywo na Facebooku cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Niestety, jest to świetny, choć nie do końca uczciwy, sposób na przyciągnięcie uwagi odbiorcy. Tym razem jednak chodzi o coś wyjątkowo absurdalnego.

Kilka dni temu mogliśmy podziwiać wyjątkowe zjawisko - pełnię superksiężyca. W sieci pojawiły się tysiące zdjęć tego niecodziennego wydarzenia. Były też filmy, a także wspomniane transmisje na żywo. Jeden z serwisów pokusił się o stream "live" już po wyjątkowej pełni. Mimo to, transmisja cieszyła się zainteresowaniem tysięcy osób. Nie byłoby to aż tak dziwne, gdyby nie fakt, w jaki sposób pokazano Księżyc w pełni... Zobaczcie poniżej.

Co widzicie na zdjęciu? Czy to ziemski satelita ze swoimi kraterami? Nie, to tortilla przyklejona do okna. Coś tak absurdalnego przyciągnęło setki widzów i zdaje się, że wielu z nich nawet nie zauważyło, z czym ma do czynienia.

A wydawało się, że livestream ze spaceru kosmicznego sprzed kilku tygodni (który w rzeczywistości był transmisją filmów sprzed wielu miesięcy), lub zapierający dech zapętlony pokaz wkręcania żarówki na wieży wysokiej na 600 metrów to już najbardziej absurdalne, co można zrobić. Jak widać - nie.

Ktoś z Was dał się nabrać na tę transmisję?

Więcej: