Genialna replika wózków spacerowych. Teraz dorośli mogą podróżować jak dzieci

Chyba każdy rodzic na świecie powiedział przynajmniej raz, że chciałby, aby ktoś go pchał na dziecięcym wózku przez cały dzień. I to marzenie stało się całkiem realne.

Wszystkie matki, jak i ojcowie będą mogli przestać narzekać. Firma Kolcraft, która zajmuje się artykułami dla dzieci, stworzyła wózki dla dorosłych. Każdy z nas w życiu dorosłym, zachowuje się czasem, jak dziecko, a powstałe Contour Bliss to świetna replika dziecięcego wózka spacerowego. A czemu ma ona służyć?

Wielkie wózki mają służyć temu, żeby dorośli przekonali się na własnej skórze, jak to jest nimi podróżować. Firma Kolcraft chce, aby rodzice doświadczyli na własnej skórze tego, co niemowlę czuje podczas pobytu w takim pojeździe. Głównym założeniem firmy produkującej artykuły dla dzieci jest to, żeby rodzic przekonał się m.in. o wózkowej wygodzie oraz o tym, czy łatwo jest zasnąć w nim zasnąć.

Dorośli, którzy mieli okazje odbyć podróż w tym ogromnym pojeździe, stwierdzili, że czują się w nim bardzo dobrze. Było im wygodnie, a ich widoczność nie była ograniczona. Stwierdzili również, że to doskonałe miejsce na popołudniową drzemkę.

Jeździlibyście?

Zabawka, która ułatwia życie młodym rodzicom

Zabawka, która połączona jest z mobilną aplikacją ma za zadanie pomóc młodym rodzicom w uśpieniu dziecka. Jej pomysłodawcami są Ben i Hermiona Way - młodzi rodzice. Wystarczy tylko, że urządzenie będzie w zasięgu ręki Twojego dziecka, a wtedy ono samo połączy się z Twoim smartfonem. Kiedy dziecko pociągnie za odpowiedni sznurek, to z głośników poleci muzyka, która zostanie dostosowana do wieku naszej pociechy.

Więcej: