Chory ojciec dostał kartkę od córki. Nic SŁODSZEGO dzisiaj nie zobaczysz

Czasami ktoś potrzebuje usłyszeć kilka miłych słów od rodziny, żeby poczuć się lepiej. Taka historia przydarzyła się pewnemu ojcu, który dostał niezwykle wzruszającą kartkę od córki, gdy przebywał chory w szpitalu. Gwarantujemy, że nic słodszego dzisiaj nie zobaczysz! 

Pewien mężczyzna przebywał w szpitalu z powodu chorej trzustki. Dni dłużyły mu się niemiłosiernie i marzył tylko o tym, by wrócić zdrowym do domu. Na szczęście jego córka znalazła sposób na to, by poprawić mu humor i dodać nieco energii. Pewnego dnia mężczyzna otrzymał od niej kartkę, którą dziewczynka przygotowała własnoręcznie.

Na kartce dziewczynka napisała:

– Nie rozumiem dlaczego, ale twoja trzustka Cię nienawidzi. Poczekaj aż inne organy nauczą ją, jak ponownie Cię pokochać. Nie martw się, to bardzo łatwa nauka – napisała dziewczynka w kartce dla ojca. 

Pod tymi ciepłymi słowami umieściła rysunek organów ojca. Ten fioletowy to oczywiście owa słynna niekochająca trzustka. List dziewczynka podpisała: 

– Kocham Cię, Tabatha.

Wzruszony ojciec pochwalił się swoim szczęściem w sieci. I nic dziwnego – czasami kilka ciepłych słów potrafi poprawić humor niż niejeden drogi prezent. Miejmy nadzieję, że tak będzie i w tym wypadku – i ojciec szybko wróci do domu, gdzie będzie czekała na niego jego ukochana córka.

Jak dobrze znasz państwa i ich stolice?

Rozwiąż QUIZ
Flagi państw świata

Radio ZET/SI