Pobudka w stylu „Gwiezdnych Wojen” i genialny pojedynek na miecze świetlne

Chyba każdy sympatyk „Gwiezdnych Wojen” marzy o tym, aby móc stoczyć wielki pojedynek na miecze świetlne z przerażającym Darthem Vaderem, by go pokonać i raz na zawsze unicestwić. 

Pewien chłopiec o imieniu Sebastian jest wielkim fanem gwiezdnej sagi, a jeszcze większym Anakina Skywalkera - ojca Luke’a. Młodziutkiego sympatyka spotkało ogromne szczęście. Jego tata, oczywiście za podpisaną zgodą mamy, postanowił spełnić marzenie syna i wymyślił sobie, że obudzi go przy pomocy miecza świetlnego w stroju Vadera.

Oświadczyny Science-fiction

Marzenia i filmy Science fiction to chyba idealne połączenie. Każdy fan tego filmowego gatunku jest niesamowicie zdeterminowany, aby chociaż raz móc wcielić się w swoją ulubioną postać z ukochanego filmu. Niektórzy przy okazji załatwiają coś ważnego…

Ian Coulson poznał swoją przyszłą żonę na jednym ze swoich planów filmowych. Kobieta o imieniu Lizzy przyciągnęła młodego zdolnego reżysera swoją przepiękną i delikatną urodą oraz miłością do filmów… fantasy.

Po kilku latach 25-letni Ian postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Stwierdził, że oświadczyny przy świecach nie są w jego stylu. Mężczyzna zaangażował w całą akcję swoich przyjaciół oraz przyszłego teścia i… odegrał kultowe sceny z filmów „Gwiezdne Wojny” oraz „Władca Pierścieni”. Jak myślicie, Lizzy powiedziała tak?      

Więcej: