Huśtawka w wesołym miasteczku, a na niej tata i córka. Zgadnijcie, kto się lepiej bawił?

Ojciec zabrał córkę do wesołego miasteczka, gdzie zafundował jej ekstremalne doznania. Niestety, córka nie bawiła się tak wspaniale jak tata. Zobaczcie, jak przeżywała huśtanie na tak dużej wysokości.

Czego to ojcowie nie wymyślą, żeby rozbawić swoje dziecko? Tego tatę na pewno możemy zaliczyć do grona wesołych i rozrywkowych rodziców.

Na pewno nie ma też lęku wysokości. W przeciwieństwie do córki, która piszczała i krzyczała, kołysząc się na gigantycznej huśtawce. Ale to nie wszystko, co zrobiła, by zademonstrować ojcu, że nie jest jej do śmiechu…

Możemy się tylko zastanawiać, czy dziewczynka udawała, że traci przytomność, czy faktycznie zemdlała z wrażenia. Reakcja jej opiekuna sugeruje raczej, że córka symulowała. Oby…

Zwariowani ojcowie

Panowie słyną z tego, ze są bardziej szalonymi rodzicami od pań. Dzieci kochają ojców za zwariowane pomysły.

Na tytuł ojca roku według internautów zasłużył Newman Chan. Mężczyzna podniósł córkę razem z rowerem na wysokość ekranu telewizora i puścił film. Następnie zaczął poruszać rowerem tak, jakby to dziewczynka była rowerzystą! Zabawa przypomina jazdę w symulatorze i przyniosła obojgu sławę w internecie.

Wyluzowanym tatą jest także Steve Klassen. Mężczyzna zabrał swoją córeczkę na snowboard, żeby uczcić jej urodziny. Na filmie, który uwiecznia pierwszą jazdę dziecka na desce, 3-latka po prostu tryska radością.

Kreatywności nie można odmówić także ojcu, który opatentował nową technikę zdejmowania dziecku butów. A wszystko przy użyciu tylko jednej ręki.

Oczywiście zwariowani ojcowie dbają też o bezpieczeństwo swoich pociech. W oczach dzieci często urastają nawet do rangi superbohaterów. Bo jak inaczej nazwać ojca, który z ogromną precyzją łapie spadającego syna z kanapy? To tylko jedna z zabawnych sytuacji przedstawionych na filmie o najlepszych tatach na świecie.

Rozbawił Was tata z wesołego miasteczka?

Radio ZET/SJ

Więcej: