Rosjanin zaskakuje swoją odwagą. Przejechał hoverboardem po krawędzi wieżowca [WIDEO]

Dla jednych wyzwaniem jest skok na spadochronie, dla innych wspinaczka bez zabezpieczenia na wieżę Eiffla. Adrenalinę wyzwalają również akrobację na krawędzi wysokiego budynku. Jednak to, co zrobił Youtuber OlegCricket przyprawia o gęsią skórkę. Już na sam widok wyczynów tego chłopaka włos jeży się na głowie.

Oleg Sherstyachenko, znany jako OlegCricket, to kaskader, który nieraz wywołał szybsze bicie serca. W maju mężczyzna pokazał światu, że nie wie co to strach i wspiął się na 43-metrowy hotel w Dubaju

Rosjaninowi znudziły się zwykłe sztuczki parkour i postanowił spróbować czegoś więcej. Tym razem na krawędzi drapacza chmur w Dubaju przejechał się hoverboardem. Ten nietypowy przyrząd jest bardzo trudny do opanowania. Osoby, które pierwszy raz próbują się na nim przejechać, prawie zawsze wywracają się. 

Rosjanin nie tylko stał na krawędzi budynku, ale również wykonywał różne akrobacje - stał na rękach oraz kręcił piruety. 

Oleg Sherstyachenko ma również swój profil na Instagramie. Wstawia tam zdjęcia ze szczytów najwyższych wieżowców świata. Widoki zapierają dech w piersiach. 

Czy to jest odwaga?

Nie każdy musi wspiąć się na szczyt drapaczy chmur, żeby udowodnić swoją odwagę. My podziwiamy również 92-latka, który postanowił skoczyć ze spadochronem. Starszy pan swoją postawą obala stereotyp o seniorach, dla których jedyną rozrywką jest oglądanie telewizji. Zapytany o powód skoku ze spadochronem odpowiedział, że po prostu było to dla niego ekscytujące i chciał spróbować czegoś nowego. Zobaczcie, jak mu poszło!

Radio ZET/MB

Więcej: