Oliwia Bieniuk jako Anna Przybylska? Jarosław Bieniuk wyjaśnia pogłoski

Córka Anny Przybylskiej - Oliwia Bieniuk - zagra swoją mamę w nadchodzącym filmie o zmarłej aktorce - donoszą tabloidy. Radosław Piwowarski miał zaprosić nastolatkę do udziału w swoim filmie biograficznym. Informację szybko zdementował jednak mąż zmarłej aktorki.

14-letnia Oliwia Bieniuk zagra Annę Przybylską w filmie "Gwiazda" w reżyserii Radosława Piwowarskiego - sugeruje Super Express. Jak donosi serwis, twórca biografii zaprosił córkę zmarłej aktorki do udziału w jego nowej produkcji. Podobno reżyser chce, by Oliwia przyjęła rolę młodej Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk nie zagra Przybylskiej

Nastoletnia Oliwia Bieniuk stała się ostatnio popularna dzięki swoim przygodom z fotomodelingiem. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wzięła udział w kampanii reklamowej jednej z marek odzieżowych. Jak sprawdziłaby się jako aktorka? Póki co tego się chyba nie dowiemy. Pogłoski o jej udziale w filmie szybko spotkały się z reakcją Jarosława Bieniuka, który postanowił je skomentować i... zdementować. Pod jednym ze zdjęć z córką, które pojawiło się na Instagramie, Bieniuk stwierdził, że są to po prostu kolejne głupoty.

Kto zatem może zagrać Anię Przybylską? Wcześniej pojawiały się spekulacje, w których wymieniano Olgę Bołądź i Monikę Rudnik.

Nie znamy więcej szczegółów na temat filmu "Gwiazda", choć wiadomo, że zdjęcia ruszają jeszcze przed końcem roku. Sam film ma trafić do kin w 2018 roku.

Więcej: