Gra „Super Mario Bros” sposobem na oryginalne zaręczyny [WIDEO]

Zaręczyny to bardzo ważny moment w życiu każdej zakochanej pary. Dlatego tak ważne jest, aby chwila ta była wyjątkowa. Pewien chłopak ze stanu Arkansas postanowił do tego celu wykorzystać wspólną pasję, czyli grę „Super Mario Bros”.

Chłopak stworzył specjalną planszę w kreatorze „Super Mario Maker”. Przygotował ją tak, żeby jego dziewczyna była w stanie bez problemu dojść do końca, gdzie znajdowała się przygotowana niespodzianka. 

Niespodzianką okazał się napis na końcu planszy. Chłopak z odpowiednich bloków stworzył „Pam, czy wyjdziesz za mnie?”.  Dziewczyna była bardzo zaskoczona, od razu odpowiedziała, że się zgadza. A potem pojawiły się łzy wzruszenia.

Pomysłowe oświadczyny

Panowie bardzo często mają oryginalne pomysły. 

Chory z miłości mieszkaniec chińskiego miasta postanowił wynająć spadochron, na którym napisane było „Gou Hongyun. Wyjdź za mnie!”. Fakt, pomysł oryginalny i nawet wszystko szło dobrze, do momentu, w którym nie porwał go silny podmuch wiatru. Chińczyk przez niesprzyjające warunki atmosferyczne zawisnął na drzewie.

Innym kreatywnym, ale równie obrzydliwym pomysłem popisał się Lucas Unger, który postanowił swojej wybrance podarować pierścionek ze swoim zębem mądrości. Trzeba przyznać, że błyskotka wygląda bardzo oryginalnie

Radio ZET/MB

Więcej: