Zdziwisz się, jak wygląda łechtaczka wydrukowana w 3D

Jaki kształt ma łechtaczka? Już od lat wiemy, że jest to narząd, który widać tylko częściowo. Większość, nawet 75 procent, jest ukryta wewnątrz ciała kobiety. Francuzi postanowili stworzyć realistyczny model clitoris, by nauczać nastolatków na temat jej roli w seksie.

Do francuskich szkół trafić ma realistyczny model łechtaczki, wydrukowany w 3D. Francuzi postanowili w ten sposób pokazać uczniom, jak ważną rolę w zdrowiu seksualnym człowieka odgrywa ten narząd. Wygląd modelu dla niektórych może być zaskoczeniem. Wydaje się, że współcześnie nastolatki wiedzą więcej w „tych” sprawach, niż dorośli. Jednak w tym przypadku i starsi, i młodsi mogą być zdumieni tym, co zobaczą. A większość przyzna prawdopodobnie, że clitoris w pełnej okazałości prezentuje się… dosyć dziwnie. No dobrze - każdy z książek wie, jak wygląda ten narząd, ale dopiero obejrzenie łechtaczki w 3D daje jej pełny obraz. Prawdopodobnie i wiele kobiet będzie tym widokiem zaskoczone.

Łechtaczka 3D prawdopodobnie już od września będzie wykorzystywana na zajęciach we francuskich szkołach podstawowych i liceach. Nie wiadomo jednak dokładnie, w jaki sposób będzie używana. Inicjatorzy edukacji seksualnej z wykorzystaniem realistycznego modelu cloritis twierdzą, że pomoże on młodym kobietom zrozumieć, co się dzieje z ich ciałem podczas seksu.

A Wy, wiedzieliście, jak dokładnie wygląda ten żeński narząd?

Więcej: