Pakt - 2 sezon na HBO. Dwa odcinki dostępne online. Kiedy oglądać?

Premiera 2. sezonu serialu "Pakt" HBO już 20.11. Na widzów czeka niespodzianka: odkodowany premierowy odcinek już od niedzieli rano. Oto szczegóły!

Pierwszy sezon serialu "Pakt" wyprodukowany przez telewizję HBO cieszył się ogromną popularnością widzów. Była to adaptacja norweskiego serialu "Układ". W roli głównej pojawił się lubiany przez polskich widzów aktor - Marcin Dorociński.

"Pakt" - 2 sezon online i w TV. Kiedy premiera?

Jeszcze przed telewizyjną premierą serialu pierwszy odcinek "Paktu" dostępny będzie online, za darmo. Można go będzie oglądać bez abonamentu w serwisie HBO GO. Telewizyjna premiera odbędzie się na antenie stacji w niedzielę, 20 listopada o godz. 20.10, a już od rana w niedzielę będzie dostępny bez abonamentu online w serwisie HBO GO. (Osoby mające dostęp do HBO GO będą mogły jeszcze tego samego dnia obejrzeć także drugi odcinek serialu). Co ciekawe, premiera odbędzie się nie tylko w Polsce, ale też w krajach skandynawskich.

O czym 2 sezon "Paktu"?

"Pierwszy sezon był zamkniętą całością. Ciekawe postacie i wątki drugoplanowe dawały potencjał nowego otwarcia, dlatego zdecydowaliśmy się pójść dalej tą drogą. Tym razem skierowaliśmy naszą opowieść w kierunku historii z nurtu political fiction" – powiedziała Anna Nagler, producentka Paktu ze strony HBO. "Ustawienie poprzeczki na wysokim poziomie w punkcie wyjścia było argumentem, który przekonał mnie, że warto w ten intrygujący świat wejść. Dawało to szanse, by opowiedzieć historię z szacunkiem dla widza" – dodał Leszek Dawid, reżyser.

Pakt 2: obsada

W kolejnej serii oprócz Marcina Dorocińskiego pojawią się min. Magdalena Popławska, Adam Woronowicz, Kinga Preis, Łukasz Simlat, Borys Szyc, Mariusz Bonaszewski, Witold Dębicki, Zbigniew Zamachowski, Sebastian Fabijański i Filip Pławiak.

Będziecie oglądać "Pakt"?

Więcej: