W życiu najważniejsza jest zabawa! Pandy przestrzegają tą zasadę [WIDEO]

W ogrodzie zoologicznym w Syczuanie w Chinach żyją dwie psotne pandy olbrzymie. Film z ich zabawy robi furorę w internecie. 

Te dwie pandy muszą bardzo lubić bałagan na swoim wybiegu. Za wszelką cenę próbują przeszkodzić pracownikowi ogrodu zoologicznego w uprzątnięciu ich boksu. Jego praca jest idealnym odzwierciedleniem frazeologizmu „syzyfowa praca”. Wszystkie liście, które udało się mężczyźnie zgrabić, bardzo szybko lądują znów na ziemi. Na filmie pandy urządziły sobie zapasy w koszu, do którego wrzucane są roślinne odpady. 

Film w dwa dni został wyświetlony ponad 250 tys. razy

Te pandy są tak urocze, że na pewno pracownik nie złościł się na nie długo.

Pandy robią wokół siebie duże zamieszanie

Pandy to bardzo urocze zwierzęta. W mediach społecznościowych bardzo często pojawiają się nagrania tych zwierząt. Jeden z nich powstał dzięki pracownikom amerykańskiego zoo, którzy uwiecznili moment, w którym mama panda pomaga swojemu młodemu zejść z drzewa. Mała panda czegoś się nauczyła, a przy okazji powstał jeden z najsłodszych filmów w internecie.

Furorę w sieci robił także ojciec Bei Bei, który zamieszkuje to samo zoo. Tian Tian na widok śniegu dosłownie oszalał z radości. Nagranie, na którym zwierzę bawi się w śniegu, obiegło media na całym świecie.

Czy nie są urocze? :)

Radio ZET/MB

Więcej: