Niby tylko pięć minut, a ile emocji. Zaskakujący eksperyment Reżysera Życia [WIDEO]

Czy jesteś w stanie spojrzeć komuś w oczy i utrzymać kontakt wzrokowy przez dłuższą chwilę? Mogłoby się wydawać, że jest to bardzo proste zadanie. 

Reżyser Życia to popularny YouTuber, którego celem jest sprawdzenie reakcji na życiowe i z pozoru proste pytania i problemy. Zasłynął filmem, w którym sprawdzał reakcje przechodniów na widok siedzącego na mrozie chłopca bez kurtki. Wyniki tego eksperymentu były szokujące i oburzające. 

Pytał również przypadkowo spotkane osoby, co myślą o sobie. Okazało się, że wiele osób jest bardzo zakompleksionychPadło dużo przykrych słów. 

Mężczyzna w niezwykły sposób uczcił również Dzień Kobiet. Stworzył film, którym udowodnił, że wszystkie kobiece uśmiechy są piękne

Teraz nadszedł czas na kolejny eksperyment...

Reżyser Życia na krzesłach naprzeciw siebie posadził pary bliskich sobie osób i poprosił, żeby przez pięć minut patrzyły sobie głęboko w oczy. Nikt nie potrafił zachować powagi podczas tego doświadczenia. Każdy zaczynał się śmiać lub spuszczał wzrok. To zadanie było bardzo trudne. 

Po zakończonym eksperymencie, wszyscy podzielili się swoimi spostrzeżeniami. 

"

W życiu mojej mamie tak długo w oczy nie patrzyłem. Ale to jest dziwne. Przez chwilę miałem wrażenie, że nie ma tu niczego. Myślałem, że jestem nagi i wszystko o mnie wie. Aż mnie ciarki przeszły - powiedział jeden z uczestników badania.  "

Eksperyment zmusił uczestników do przemyśleń. Byli pod wrażeniem tego, co przed chwilą przeżyli.  

"

Bardzo ciekawe doświadczenie. Tak naprawdę w życiu codziennym nie mamy czasu, żeby na siebie spojrzeć i wyciszyć się przez te kilka minut. To jest takie wewnętrzne niesamowite przeżycie - powiedziała jedna z kobiet biorących udział w badaniu. "

Podejmiesz wyzwanie i spojrzysz w oczy bliskiej osobie? :)

Radio ZET/MB

Więcej: