Przepiękna Emma Watson w zwiastunie filmu pt. „Piękna i Bestia”

Nadchodzi kolejna fabularna wersja animacji wytwórni Walt Disney Pictures. Amerykańska telewizja ABC pokazała zwiastun filmu pt. „Piękna i Bestia”. W role pięknej Belle wcieliła się Emma Watson.

„Piękna i Bestia” zapowiada się znakomicie! Dużo pięknych scen, wielki i cudowny romans, piękna historia. Koniecznie zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun.

Mimo, że kilku czołowych bohaterów nie występuje w zwiastunie, to w filmie nie zabraknie takich nazwisk jak Dan Stevens, który tuż obok „Pięknej” Emmy Watson zagra Bestię. W kolejnej adaptacji baśni zagrają też m.in. Luke Evans, Emma Thomson, Ewan McGregor, Ian McKellen, Stanley Tucci, Josh Gad oraz Gugu Mbatha-Raw.

Film „Piękna i Bestia” na podstawie słynnej baśni został wyreżyserowany przez Billa Condona („Dreamgirls”, „Zmierzch: Przed świtem”). Muzykę do adaptacji skomponowali Alan Menken oraz Sir Tim Rice. Premiera filmu z Emmą Watson została zapowiedziana na 17 marca 2017 roku.

Piękna i Bestia swój kinowy debiut zaliczyła w 1991 roku i jako pierwsza animacja, otrzymała nominację do Oscara i to w głównej kategorii. Film finalnie zdobył dwie nagrody - za najlepszą piosenkę i ścieżkę dźwiękową.

Disney po zamieszczeniu oficjalnego zwiastuna na swoim Twitterze spotkał się ze sporą ilością pozytywnych komentarzy. Ludzie zaczęli pisać, że nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą „Piękną i Bestię”.

Próby adaptacji tej baśni studio Disneya podejmowało już wcześniej, bo w latach 30-tych i 50-tych. Wówczas nic z tych starań nie wyszło. Dopiero pod koniec lat 80-tych, bratanek Walta, Roy Disney, ówczesny wiceprezes firmy, postanowił odświeżyć animację dla nowego pokolenia.

Więcej: