„Piękna i Bestia" – zwiastun filmu, na który czeka cały świat

Studio Disneya opublikowało polski zwiastun filmu „Piękna i bestia" („Beauty and the Beast") – opowieści, na którą czekają dzieci i dorośli z całego świata. Zobaczcie, jak Emma Watson radzi sobie w roli pięknej Belli. 

W filmie „Piękna i Bestia" będziemy mogli podziwiać talenty takie jak: Emma Watson, Dan Stevens, Ewan McGregor, Ian McKellen, Emma Thompson czy Luke Evans. Nowa produkcja powstaje na podstawie znanego filmu Disneya z 1991 roku i klasycznej opowieści o prześlicznej Belle, która kończy w ramionach kochającego Bestii. 

Piękna i Bestia: 2. polski zwiastun  już online!

Za kamerą stanął Bill Condon (znany m.in. z „Sagi Zmierzch: Przed świtem"), a scenariusz nowego filmu Disneya napisał Stephen Chbosky. Premiera obrazu planowana jest na 17 marca 2017 roku, już teraz możecie zobaczyć polski zwiastun na stronie radiozet.pl.

Bella to atrakcyjna młoda kobieta, która, szukając zaginionego ojca, trafia do zamku Bestii. Uwięziona w tajemniczej posiadłości dziewczyna z czasem zaprzyjaźnia się z jej zaczarowanymi mieszkańcami. Tam powoli zakochuje się w Bestii...

Piękna i Bestia: stary zwiastun

Radio ZET/SI