Przyjaźń między starszym panem a psem na jednym filmie

Film, który masowo rozprzestrzenia się w sieci, trwa niespełna 30 sekund. W tak krótkim czasie może zobrazować, jak wygląda przyjaźń między czworonogiem a schorowanym staruszkiem. Taka na całe życie.

Zapewne to starszy pan wyprowadził psa na spacer. Ale z uwagi na problemy z kręgosłupem i chodzeniem, wygląda to tak, jakby to zwierzak prowadził staruszka.

Jedno jest pewne – ten pies zasłużył na miano najbardziej cierpliwego na świecie.

Lekcja cierpliwości

Pies jest także dobrym towarzyszem zabaw dla dziecka. Mały człowiek, który od urodzenia chowa się w domu z psami, bardzo się do nich przywiązuje. Domowy pupil także nawiązuje z dzieckiem nić przyjaźni i często nie spuszcza z niego oka.

Ale tylko prawdziwy przyjaciel zniesie to, co on – bohater wideo, które masowo rozprzestrzeniło się w sieci. Zwierzak poddał się wszystkim specjalistycznym badaniom bez marudzenia, a w roli pani doktor wystąpiła kilkuletnia dziewczynka. Mina pacjenta podbiła nasze serca.

Pies „lekiem” na depresję

Istnieją naukowe dowody na to, że dzięki psom ich właściciele częściej się uśmiechają, są bardziej towarzyscy i zdrowsi.

Czasem sami lekarze zalecają osobom cierpiącym na depresję sprawienie sobie psa. Tak było w przypadku Jasmine Milton. Kobieta dostała psa niedługo potem jak zdiagnozowano u niej tę chorobę. Anuko miała wtedy 8 miesięcy. Od tego czasu pies jest najwierniejszym towarzyszem i najlepszym lekarstwem na chorobę.

"

Zmusza mnie do wstania z łóżka, gdy ja chcę tylko i wyłącznie leżeć - powiedziała dziennikarzom Milton. "

Urzekł Was film ze staruszkiem i psem?

Radio ZET/SJ

Więcej: