Nie dość, że nagi, to i utalentowany. Poznajcie niezwykłego psa [WIDEO]

Jeśli ktoś myśli, że psy nie umieją tańczyć, to jest w błędzie. Nathan to wyjątkowo uzdolniony muzycznie pupil. 

Nathan to pies rasy grzywacz chiński. Pupil swoim urokiem oczarował wielu internautów. Zwierzak nie ma sierści i doskonale porusza się w rytm akordeonu. Można śmiało stwierdzić, że ten pies stworzył swój styl tańca, a jego sceną stało się krzesło obrotowe. 

Na YouTubie powstał kanał DancingNathan". Właściciele publikują wiele filmów z tym uroczym psem.

Niezwykłe psie talenty

Innym psem, który podbił serca internautów, jest Boy. Zwierzak jest już u kresu swojego psiego życia, ale nie oznacza to, że stracił zapał do zabawy. Na filmiku zamieszczonym w sieci widać jak 17-letni pupil tańczy w rym muzyki, mimo że jest kompletnie głuchy.

Nie każdy pies jest tak wrażliwy na muzykę. Inne mogą być ekspertami w innych dziedzinach. Ludivine jest 2,5 letnią suczką rasy bloodhound. W połowie stycznia jej właścicielka April Hamlin, jak zwykle wypuściła psa, aby pobiegał po okolicy. Kobieta nie spodziewała się jednak, że z pozoru niewinny spacer Ludivine, podbije portale społecznościowe, a przede wszystkim tego, że suczka… przebiegnie trasę półmaratonu. Suczka Ludivine przypadkowo trafiła na start półmaratonu Trackless Train Trek Half Marathon i wraz z sygnałem do startu, pobiegła razem z innymi uczestnikami biegu. Ludivine przebiegła całą trasą w czasie 1:32:56 i zajęła nieoficjalne 7. miejsce.

Radio ZET/MB

Więcej: