Pippa się zaręczyła! Ale zaskoczenie

A to nowina! Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate, się zaręczyła. Jej partner James Matthews oświadczył się jej w miniony weekend. Para odpoczywała wtedy w brytyjskiej krainie jezior. Jak relacjonuje Daily Mail, Pippa była bardzo zaskoczona, ale powiedziała: tak!

Pippa Middleton dotąd nie miała raczej szczęścia w miłości. Choć randkowała z wieloma mężczyznami – pochodzącymi zwykle z arystokratycznych rodów – żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. Wszystko wskazuje jednak na to, że los wreszcie się do niej uśmiechnął. Jeśli nic się nie popsuje, wkrótce będziemy mogli oglądać młodszą siostrę księżnej Kate na ślubnym kobiercu. Brytyjscy dziennikarze twierdzą wręcz, że Pippa poprosi Kate o to, by była jej druhną!

O tym, że Pippa wróciła do Jamesa Matthewsa, bogatego i bardzo przystojnego bankiera z Anglii, dowiedzieliśmy się w styczniu tego roku. Wcześniej para spotykała się przez kilka miesięcy w 2012 roku. Wtedy niestety im się nie udało. Po rozstaniu z Jamesem Pippa szybko związała się z Nikiem Jacksonem. Para panowała nawet ślub, ale niestety termin bardzo się przeciągał. W październiku okazało się, że Pippa znów jest singielką. Szybko wyszło jednak na jaw, że postanowiła ponownie związać się z Jamesem. Od tego czasu para jest nierozłączna.

Jak czytamy w serwisie Daily Mail, Pippa była kompletnie zaskoczona propozycją Jamesa. Ponoć oświadczyny miały bardzo tradycyjny scenariusz – przyszły pan młody padł na kolana i wręczył swojej ukochanej piękny pierścionek z diamentami.

Czy ślub tej pary będzie równie wspaniały jak Kate i Williama? 

Redakcja ZET/SI

Więcej: