iPhone 7 wyposażony będzie w jet pack? Nigdy więcej pękniętych szyb

Pewnie tradycyjnie we wrześniu doczekamy się premiery nowego modelu iPhone'a. Świat nowinek technologicznych obiegają plotki o możliwym wyposażeniu telefonu. Jeden z fanów wymyślił specjalny system, który uchroni telefon przed pęknięciami ekranów i innymi uszkodzeniami spowodowanymi upadkami. Może Apple zasugeruje się tą przydatną koncepcją?

Na animacji widać rozwiązanie problemu pękniętych szyb w iPhone’ach. Autor tego filmu sugeruje, że w najnowszym telefonie mógłby być zamontowany system zaworów i dysz, które kontrolowane będą przez akcelerometr i inne czujniki. W momencie, gdy telefon zacznie spadać, czyli przybierze na prędkości i zmieni położenie, to automatycznie zacznie uwalniać się gaz z małego zbiorniczka. Zapobiegłoby to poważnym uszkodzeniom

Kto wie, w przyszłości może będzie to standardowe wyposażenie we wszystkich telefonach? Nigdy więcej uszkodzeń i pękniętych ekranów!

Internauci przeganiają się w wymyślaniu różnych koncepcji - o wyglądzie Iphone'a, jego parametrach technicznych. Można znaleźć wiele pomysłowych animacji czy grafik.

Oto jedna z nich:

Kolejki po iPhone'a

Premiery iPhone’ów zawsze przyprawiają wielbicieli gadżetów o gęsią skórkę. Podobnie było w przypadku iPhone’a 6s i 6s Plus. Wierni fani już dwa dni przed przedsprzedażą (12.09.2014) stali w kolejce, żeby być pierwszymi posiadaczami najnowszego telefonu z "jabłkiem". To nie jest nowość. W przypadku iPhone’a 6 klienci zajmowali sobie miejsca pod sklepem dziesięć dni przed premierą, a ich miejsca w kolejce można było kupić.

Radio ZET/MB

Więcej: