Ten poruszający film z Rio pokazuje prawdziwą siłę człowieka

Paraolimpiada w Rio cieszy się mniejszym zainteresowaniem niż główne Igrzyska, choć zawodnicy, którzy biorą w niej udział, wielokrotnie wykazali się większą siłą, większą wytrwałością i większą odwagą niż pełnosprawni sportowcy. Ten filmik pokazuje, że granice człowieka są tam, gdzie on sam je sobie stawia. Szukasz motywacji? Zobacz koniecznie!

Wyżej, szybciej, lepiej – rywalizacja jest dla każdego człowieka czymś, co napędza go do zmiany, do pokonywania własnych słabości. Igrzyska paraolimpijskie w Rio to dowód na to, że każdy człowiek może zdziałać wiele, jeśli tylko chce.

W sieci pojawił się poruszający materiał, na którym widać zmagania pływaków. Zawodnicy nie mają nóg, rąk, cierpią na różne fizyczne dolegliwości. Nie mogą sami podejść do słupków startowych, ale mogą pływać – i robią to zadziwiająco dobrze. Poniższe wideo pokazuje, jak wielką siła i determinacją może wykazać się człowiek. Wszystko zależy od tego, co chcemy osiągnąć. Chcesz biegać, ale „nie masz czasu”? Chcesz iść na siłownię albo fitness, ale ciągle Ci się nie udaje? Zobacz ten film i zrozum jego przesłanie.

Następnym razem, kiedy przestanie Ci się chcieć, zobacz to wideo jeszcze raz i zamiast szukać wymówek, znajdź powody.

Więcej: