Chris Brown aresztowany za napaść z bronią

W posiadłości rapera w Tarzana, dzielnicy Los Angeles, znaleziono kilka sztuk broni oraz narkotyki. Policję zaalarmowała kobieta, której były chłopak Rihanny groził pistoletem. Jej zdaniem Chris Brown był pod wpływem narkotyków. Teraz przebywa w areszcie pod zarzutem napaści z bronią.

Policja w Los Angeles po dłuższym oczekiwaniu na zewnątrz domu Chrisa Browna w dzielnicy Tarzana przeszukała jego posesję i znalazła tam kilka sztuk broni oraz narkotyki. Do interwencji doszło wczesnym rankiem 30 sierpnia, kiedy kobieta, która gościła u rapera zadzwoniła pod 911 z prośbą o interwencję. Jej zdaniem Chris Brown był pod wpływem narkotyków.

Policja w domu Chrisa Browna

Interwencja miała miejsce ok. 3.00 nad ranem lokalnego czasu. Jak podają zagraniczne źródła, kiedy policja zapukała do domu Chrisa Browna, ten spał, jednak natychmiast się rozbudził i zaczął być agresywny w stosunku do funkcjonariuszy. Nie wpuścił ich do domu, jednak oni po pewnym czasie wrócili z nakazem przeszukania posiadłości. W międzyczasie opublikował na Instagramie serię krótkich, pełnych agresji filmików. W jednym z nich mówił m.in.:

"

Powodzenia, kiedy będziecie mieli nakaz, czy cokolwiek, co musicie mieć, wtedy będziecie tu mogli wejść. I zobaczycie, że nic tu nie znajdziecie, idioci! "

W tej chwili władze nie przedstawiły żadnych konkretnych informacji na temat przeszukania w domu Chrisa Browna ani rzekomej napaści z bronią na kobietę. Wiadomo, że około godziny 9.00 rano tamtego czasu do domu rapera zmierzał m.in. jego prawnik oraz oddział SWAT, który przejła sprawę ze względu na jej głośny charakter.

Chris Brown aresztowany

Od dłuższego czasu sąsiedzi rapera skarżyli się na niego, zgłaszając m.in. częste hałasy czy podejrzane auta wokół jego domu. Teraz raper został aresztowany pod zarzutem napaści z bronią.

Jak to się zakończy dla byłego chłopaka Rihanny? Jak wiadomo, w 2009 roku raper został skazany za jej pobicie. W 2015 roku Chris Brown zakończył sześcioletnie warunkowe zawieszenie wykonania kary. Odbył także 1000 godzin prac społecznych i uczęszczał na przymusowe zajęcia z zakresu przemocy rodzinnej. Wcześniej odpowiadał też m.in. za jazdę bez prawa jazdy czy łamanie zakazów sądowych.

Radio ZET/AS

Więcej: