Edyta Herbuś tańczy w starej reklamie preparatu na stonkę

W internecie tak to już bywa, że to, co raz się w nim znajdzie, nigdy nie ginie i co jakiś czas wraca. Niestety, nie dla każdego jest to powód do radości - szczególnie dla tych, którzy w danym materiale się pojawiają. W tym przypadku mowa o Edycie Herbuś, która w skąpym stroju tańczy w reklamie preparatu na stonkę sprzed 10 lat.

"Co ja właśnie obejrzałem" - zastanawia się jeden z internautów, któremu przyszło zobaczyć (prawdopodobnie po raz pierwszy) reklamę insektycydu Apacz z udziałem znanej polskiej tancerki - Edyty Herbuś.

W krótkim spocie, który właśnie w sieci przeżywa drugą młodość, Edyta tańczy w skąpym stroju przed gigantyczną stonką - właściwie mężczyzną, przebranym za stonkę, który ślini się i robi dziwne miny na widok zgrabnego ciała tańczącej seksownie kobiety. Na głowie i na ramieniu ma przepaskę z symbolem reklamowanego preparatu, co oczywiście jest nawiązaniem do opasek, noszonych przez indiańskie plemiona. Swoimi ekstatycznymi wręcz ruchami tancerka zaklina stonkę, a ta wreszcie pada i zaklinaczka tryumfalnie stawia na insekcie swoją stopę, demonstrując zwycięstwo nad stonką.

Zobaczcie to na filmiku.

Jak widać, z zabawnymi filmikami w sieci jest trochę tak, jak ze starymi dowcipami: nigdy nie wiadomo, kiedy powrócą. Ale kiedy już się to stanie, są równie zabawne, co kiedyś.

RadioZET.pl/SA

Więcej: