Polscy staruszkowie poszli w tango w brytyjskim klubie techno

Para staruszków z polski trafiła na pierwsze strony brytyjskich gazet! Dlaczego? Wystarczyło, że weszli na parkiet jednego z klubów techno i zostali jego gwiazdami.

Klubowicze byli w szoku, jak zobaczyli tańczących staruszków. Polskie małżeństwo zakupiło wejściówki do klubu przez Internet i bawiło się w nim do 5 rano!

Małżeństwo na co dzień mieszka w Warszawie, a do Anglii wybrało się w odwiedziny do swojej córki w Watford. Kiedy nastał wieczór, emeryci postanowili wyjść i się zabawić. O imprezie techno dowiedzieli się z polskiej gazety.

"

Pobiegłem przyjąć ich do klubu i powiedziałem: To niesamowite, że tu jesteście, macie, napijcie się. Dałem im dwa shoty tequili i przybiłem z nimi piątkę. Potem poczułem niesamowitą determinację, aby znaleźć kogoś, kto mógłby z nimi porozmawiać i poznać ich historię – powiedział Jacob Hansen, który prowadził imprezę. "

Po odnalezieniu tłumacza, okazało się, że starsze małżeństwo po prostu lubi spędzać sobotnie wieczory w klubach. Emeryci nie mieli najmniejszych problemów z zaaklimatyzowaniem się na imprezie. Chętnie robili sobie zdjęcia z bawiącymi się ludźmi, a piękne dziewczyny nie mogły oderwać się od tańczącego seniora. Polscy staruszkowie opuścili lokal po 5 nad ranem i wrócili taksówką do mieszkania córki.

"

Byli bardzo szczęśliwi, kochali tłum, to było naprawdę świetnie – skomentował wizytę polskich emerytów jeden z klubowiczów. "

"

Ogromny szacunek dla obu z nich. Mam nadzieję, że znajdę żonę, która będzie w stanie się posunąć do tego samego co ta Pani, kiedy oboje dożyjemy siedemdziesiątki. "

Skok ze spadochronem na 100. Urodziny

Georginia Harwood na swoje 100. urodziny zafundowała sobie niesamowity prezent. Kobieta pochodząca z Kapsztadu ma w sobie tyle wigoru, że możemy jej śmiało pozazdrościć. Najlepsze jest to, że staruszka po swoich setnych urodzinach zaplanowała kolejne wyczyny. Aż chce się żyć, prawda?

Superbabcia we włoskim Mam Talent

Jeżeli nadal mało Wam wigoru, to koniecznie obejrzyjcie niesamowity występ siedemdziesięciolatki we włoskiej edycji popularnego programu Mam Talent. Kobieta zaskoczyła jury swoim niesamowitym tańcem.

Więcej: