Zdjęcie polskich policjantów robi furorę w sieci

Na fanpage'u Special Operations Forces, na którym zamieszczane są informacje poświęcone służbom mundurowym, pojawiło się zdjęcie trzech policjantów. Ubrani w mundury bohaterowie fotografii stali się nowymi królami sieci. Zobaczcie dlaczego! 

Po zdjęciem trzech policjantów pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Wow, trzech ninja", „super wyglądają nasi chłopcy", "pełna klasa" - to tylko niewielka część pozytywnych słów zamieszczonych pod fotką. Internauci nie mają wątpliwości: polscy policjanci potrafią być bardzo sympatyczni!

Wśród pozytywnych reakcji nie brak także słów troski o dalsze kariery mundurowych: „mam nadzieje ze chlopaki nie beda mieli problemów w pracy za to zdjecie bo jest swietne".

Rzeczywiście, policjanci są bardzo podobni do Wojowniczych Żółwi Ninja, czyli dzielnym żółwiom z jednej z najbardziej znanych bajek dla dzieci w latach 90. Bohaterom zdjęcia zapewne te porównania nie przeszkadzają, ale co z ich przełożonymi? Miejmy nadzieję, że mają tyle samo dystansu co mundurowi z zabawnej fotki. Nic pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim polskim policjantom więcej takich chwil beztroski.

Radio ZET/SI