Polska Kim Kardashian - Justyna Gradek podbija Instagram. Lepsza niż oryginał?

Kim Kardashian zyskała popularność przez publikację w sieci jej sekstaśmy z Kanye Westem. Nie wiedzieć czemu stała się prawdziwą gwiazdą internetu. Teraz pojawia się coraz więcej jej "klonów". Niedawnym odkryciem w polskiej sieci jest Justyna Gradek, na którą już mówią "polska Kim". Podobna?

Kariera Kim Kardashian kwitnie. Nic dziwnego, że na całym świecie znajdują się dziewczyny, które także próbują zaistnieć w sieci. Jedną z nich jest Polka - Justyna Gradek, modelka, która przez niektórych bywa nazywana "polską Kim Kardashian".

Gradek na swoim Instagramie co chwila prezentuje nowe zdjęcia w coraz to ciekawszych stylizacjach - i oczywiście pozach. Niekiedy robi sobie zdjęcia z kosmetykami Do tego pojawia się w bardzo odważnych kreacjach, które prezentują jej wdzięki. Polska Kim pod pewnymi względami jest podobna do oryginału. Jednak jeśli chodzi o kształty, to chyba jeszcze trochę jej brakuje. Co myślicie? "Polska Kim" jest lepsza od prawdziwej?

"Polska Kim Kardashian" na Instagramie

Zdjęcia Justyny Gradek na Instagramie cieszą się sporą popularnością. Każde z nich jest wyświetlane kilka-kilkanaście tysięcy razy. O modelce zaczęły pisać już niektóre serwisy plotkarskie. Tylko czekać, aż "polska Kim" wyląduje w jakimś programie śniadaniowym.

Co myślicie? "Polska Kim" jest lepsza od prawdziwej?

Więcej: