Zakuł się w kajdanki i nie umiał ich otworzyć. Wezwał policję

A to niecodzienna interwencja! Policjanci z Białej Piskiej (woj. warmińsko- mazurskie) zostali wezwani przez mężczyznę, który podczas balangi zakuł się dla zabawy w kajdanki. Funkcjonariusze musieli go oswobodzić.

Mężczyzna, który prosił o pomoc poinformował oficera dyżurnego komendy, że skuł się kajdankami, a do tego zgubił kluczyk i teraz nie może ich otworzyć.
Policjanci natychmiast pojechali z pomocą pod wskazany adres. Jak ustalono, odbywała się tam impreza, podczas której trzech mężczyzn spożywało alkohol. W pewnym momencie jeden z nich pokazał koledze kajdanki. Te spodobały mu się tak bardzo, że postanowił je sobie założyć. Znajomi uprzedzali go, że są to prawdziwe kajdanki, ale zgubili gdzieś od nich kluczyki. 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej w dalszym ciągu chciał nałożyć sobie kajdanki upierając się, że są one tylko zabawką, więc bez żadnego problemu je zdejmie.
Kajdanki niestety okazały się prawdziwe. Prawdą było też to, że koledzy nie mieli do nich kluczyków. Stąd pomysł, aby zadzwonić na policję po pomoc. Funkcjonariusze musieli więc otworzyć kajdanki swoimi służbowymi kluczykami. I rzeczywiście były one prawdziwe...

Radio ZET/SI/Policja