„Polskie strefy". Kontrowersyjny pomysł biura podróży

Znane biuro podróży Rainbow wpadło na oryginalny pomysł. W ofercie na wakacje 2017 pojawia się nowość – hotele i apartamenty z „Polską Strefą”. Sprawę opisuje Business Insider Polska.

Na czym mają polegać specjalne „Polskie Strefy"?

– To jedyna oferowana w Polsce idea wakacyjnej wioski, która dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji, zabaw, gier, konkursów i imprez tematycznych znakomicie integruje, pozwala na zawarcie nowych, wakacyjnych znajomości oraz na spędzenie czasu w doskonałej, pełnej swobody atmosferze.  To Ty decydujesz o tym, kiedy i w jakiej atrakcji chcesz wziąć udział. Może sam, może z przyjaciółmi lub rodziną? – czytamy na stronie internetowej biura podróży.

Rainbow twierdzi, że Polacy czasami wstydzą się wyjeżdżać na zagraniczne wakacje. Przeszkodą ma być m.in. brak znajomości obcego języka.

– Polacy na wakacjach lubią się bawić i integrować. Lubią też spędzać wakacje w atmosferze luzu i poznawać nowych ludzi. Nie zawsze jednak czują się pewnie wypoczywając w obiektach obleganych przez inne narodowości ze względu na barierę językową – mówi Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow, w rozmowie z Business Insider Polska.

Polskie strefy na razie mają być ulokowane w sześciu miejscach: 3 hotelach (na Krecie, Rodos i Korfu) oraz 3 apartamentowych wioskach wakacyjnych (Kokkino Nero i Velika na Riwierze Olimpijskiej, oraz Slatina w Chorwacji w okolicach Trogiru).

Więcej informacji o Polskich Strefach tutaj.

Radio ZET/SI/Business Insider Polska