Popek u Wojewódzkiego: kiedy zobaczymy program?

To już pewne! Popek usiądzie na kanapie Kuby Wojewódzkiego już niedługo. Premiera programu odbędzie się prawdopodobnie 22 listopada. Show będzie można oglądać w telewizji i online w serwisie player.pl.

Przypomnijmy, że pierwsze informacje o występie rapera Popka w programie Kuby Wojewódzkiego pojawiły się jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Wtedy jednak dziennikarz przyznał, że lider gangu Albanii zażądał sobie za dużo pieniędzy za występ i do spotkania nie szło.

– Wszystkich, którzy prosili o zaproszenie Popka, informuję, że manager artysty postawił warunki, których nie jest w stanie spełnić żaden program telewizyjny w tym kraju – napisał Wojewódzki na swoim Facebooku. Nie zdradził jednak stawki, której zażądał raper.

Na początku października okazało się jednak, że panowie jakoś się dogadali i że niedługo na kanapie u Wojewódzkiego zobaczymy kontrowersyjnego zawodnika MMA.
Nagranie programu zaplanowane jest na  18 listopada. Odcinek zostanie więc najprawdopodobniej wyemitowany przez stację TVN w następny wtorek, czyli 22 listopada, tradycyjnie o godzinie 22:30.

Radio ZET/SI